Zai Yaşam

Maskeli Balo Açık Hava Sineması

Tarih

09/07/2023

Saat

21:30

Açıklama

Büyük sansasyon yaratan aşk filmi *La belle époque / Yeni Baştan* ile herkesin yüreğini ısıtan Nicolas Bedos bu kez hem komedi hem aşk filmi öğeleri taşıyan, bol entrikalı, tempolu bir polisiyeye imza atıyor. Bedos’un henüz yayımlanmamış kendi romanından uyarlayarak 35mm filme çektiği *Maskeli Balo*, dünya prömiyerini Yarışma Dışı gösterildiği Cannes Film Festivali’nde yaptı.

Bir kaza sonucu kariyeri sonlanan yakışıklı dansçı Adrien, günlerini Fransız Riviera’sında geçimini sağlayan eski sinema yıldızı Martha’yla zaman öldürerek geçirmektedir. Adrien, son derece çekici Margot ile tanışır ve hayatı tümden değişir. İkili, daha parlak bir yaşantı hayaliyle şeytani bir komplo, duygusal bir maskeli balo peşine düşer. Riviera’da geçen Françoise Sagan romanlarıyla Somerset Maugham öyküleri ve kendi yaşamının “acınası bir dönemi”nden esinlenen yönetmen Bedos şöyle diyor: “Kendinden yaşlı kadınların himayesine giren kayıp bir ruhun hikâyesi diyebiliriz. Ve Riviera’nın kendimce son derece öznel bir portresi diyebiliriz. Bu film benim genel olarak insani ilişkiler ve özel olarak da aşk ilişkilerine dair şahsi kâbusum!”

Başka Sinema tarafından seçilmiş eğlenceli komedi ve aşk filmi *Maskeli Balo* Zai Yaşam Sahnesinde Açık Hava Sineması olarak 9 Temmuz Pazar günü saat 21:30’da sizlerle birlikte!

Etkinlik biletlerimizi Mobilet ve Zai Yaşam kasalarından alabilirsiniz.

Etkinlik Kuralları
  • Etkinlikte sigara içmek yasaktır.
  • +15 yaş kuralı uygulanmaktadır.