14 Ağustos Cuma 22:00 Eda Baba Konseri

Paylaştığı şarkıları samimiyeti esas alan kendine has yorumlama üslubu ile daha çok Youtube ve diğer sosyal medya ağları üzerinden yayınlayan bağımsız müzisyenlerden Eda Baba, 14 Ağustos Cuma gecesi Zai Yaşam’da dinleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Biletler Biletix ve Zai Yaşam’da.

Müziğe küçük yaşlarda başlayan ve 13 yıldır müzik sahnesinde olan Eda Baba, 2019 Şubat ayında piyasaya sürdüğü ilk solo albümü “Bir Küçük Tebessüm”ün ardından ikinci solo albümü “Can Suyu”nu Temmuz 2020’de dinleyicisiyle buluşturdu. Albümde, daha önce Eda Baba’dan dinlenen ve çok sevilen “Beni Vur”, “Her Şey Seninle Güzel”in yanı sıra 1970’li yıllarda Funda’dan dinlediğimiz “Çaresizim” isimli parçalar, müzisyenin yorumu ve güncel düzenlemeleriyle dikkatleri çekiyor. Her tarzdan müzik dinleyicisinin dikkatini çekecek düzenlemeler ve yoğun duygular hissettiren sözleriyle bu şarkılar, müzisyenin yolculuğundaki mihenk taşlarından biri oluyor.

*Etkinliğimiz 200 kişi ile sınırlıdır.

*Rezarvasyon alınmamaktadır.

*Yemeğe gelecek olan misafirlerimizin etkinlik alanına geldiklerinde önce konser alanında yerlerini ayırtmaları, sonrasında yemeğe geçmeleri tavsiye edilir.